Opinie

Serdecznie zachęcamy Państwa do pozostawienia opinii o naszej pracy. Tym z Państwa, którzy już to uczynili bardzo dziękujemy.

Opinie naszych klientów:

Z wielką przyjemnością polecam gabinet masażu Mau Loa. Atmosfera pozwalająca na całkowite zrelaksowanie się. Pani Edyta pełen profesjonalizm w tym co robi. Widać, że Dziewczyny robią to co lubią. Już nie mogę się doczekać kolejnego masażu :) Na taką chwilę relaksu każdy powinien od czasu do czasu sobie pozwolić ( Lomi Lomi ).

Anna Dziwosz    1 lutego 2016   

"Bardzo bardzo polecam. Na bolące mięśnie i bolącą duszę."

Ania Masala    4 maja 2015   

"Wyszłam zrelaksowana i wymasowana jak nigdy wcześniej... Polecam."

Koralia Felczak    20 kwietnia 2015   

"Kolejna wizyta tylko mnie utwierdziła, że trafiłam do specjalistów. Masaż został dostosowany do moich potrzeb i problemów i zdecydowanie pomógł. Szczerze polecam!"

Paulina Wysocka    20 lutego 2015   

"Wspaniały gabinet, cudowny masaż i relaks. Serdecznie polecam masaż dla par, świetny pomysł na miłe spędzenie czasu we dwoje. Dziewczyny bardzo miłe, z profesjonalnym podejściem :)"

Kamila Gudewicz    4 września 2014   

"Zdecydowanie polecam gabinet Mau Loa! Muszę powiedzieć, że dawno już nie czułam się tak fantastycznie, jak po masażu pleców wykonanym przez Edytę. Nie mam w zwyczaju korzystać z takich atrakcji, ale uważam, że to był naprawdę solidny, przemyślany i profesjonalny masaż. Na pewno tam jeszcze wrócę, bo zaciekawił mnie też masaż hawajski. Gratuluję umiejętności i pasji związanej z tym zawodem. Z pewnością oba te elementy dały tak niezwykły efekt :)"

Balbina Piotrowska    19 sierpnia 2014   

"Niesamowita atmosfera pozwalająca na całkowite zrelaksowanie się. Dziewczyny od razu znajdują bolące miejsca i raz dwa sobie z nimi radzą. Także polecam :)"

Asia Roguszczak    23 lipca 2014   

"Magiczne przeżycie - masaż Lomi Lomi Nui! Byłam już dwa razy, polecam serdecznie!"

Magdalena Zgórska    10 lipca 2014   

"Masaż leczniczy dopasowany do potrzeb indywidualnego pacjenta. Masażystka doradza, jak samemu można dbać o kręgosłup. Po źle przespanej nocy masaż sprawił, że poczułam się wypoczęta i zrelaksowana bardziej, niż po 8h snu. Serio. Polecam każdemu, a zwłaszcza tym, którzy myślą, że to nie dla nich :)"

Aida Michałowska    3 stycznia 2014   

Dodaj swoją opinię


* Pola obowiązkowe